Exclusive Homes GÜNDEM Evrim Kırmızıtaş, İstanbul için cazip ofis konumlarını açıkladı

Evrim Kırmızıtaş, İstanbul için cazip ofis konumlarını açıkladı

Türkiye’nin rekortmen emlak danışmanlarından Evrim Kırmızıtaş , geçtiğimiz günlerde katıldığı Re-Max kongresinde son yıllardaki başarılarını katılımcılarla paylaşırken önümüzdeki yıllarda cazibe merkezi olacak İstanbul’un ofis yatırımlarında değer kazanacak bölgelerini açıkladı.

Ataşehir cazibe merkezi olmaya devam ediyor

İlk olarak Ataşehir bölgesi Anadolu yakasında her iki köprüye ulaşımın rahatça sağlandığı bölge son yılların iş yeri yatırımında cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Ümraniye-Ataşehir-Göztepe Metro Hattı ve Kadıköy-Ataşehir raylı sistem projesinin ofis yatırımlarına olumlu etkisi olacağını beklemekteyiz.

Pendik-Kadıköy metro hattı ulaşımı kolaylaştırdı, ofisler arttı

İkinci olarak İstanbul-Maltepe- Kurtköy hattında Pendik-Kadıköy metro hattının ulaşımı son derece kolaylaştırdığı bölge yeni nesil ofis stoklarıyla dikkat çekiyor.Maltepe ve Kartal’a göre ofis fiyatlarının daha uygun olduğu Kurtköy bölgesinde de nitelikli ofislerin kira bedelleri yükselmiş durumda. Son olarak Seyrantepe bölgesinde Cendere Vadisi dönüşüm projesi, kentsel dönüşüm projeleri, 4.Levent Hacıosman metrosunun Seyrantepe bağlantısının açılması bölgedeki fiyatları yükseltmektedir.

 

Yorumlar kapalı.