Exclusive Homes GÜNDEM Türkiye ve Amerika arasındaki emlak köprüsü için ilk adım atıldı

Türkiye ve Amerika arasındaki emlak köprüsü için ilk adım atıldı

LEAD Consulting Group CEO’su ve Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur ile Coldwell Banker Ant CEO’su Ergün Yenen, Türkiye’de ve Amerika’da faaliyet gösteren Türk emlakçılar arasındaki iş birliğini artırmak için bir araya geldi. Türkiye ekonomisine katkı sağlamak amacıyla bir araya gelen lider iki marka, iki ülkede bulunan Türk emlakçıları bir havuzda buluşturmayı hedefliyor.

Hem sinerjik hizmet hem ekonomiye katkı

Türkiye ve Amerika arasında emlak köprüsü olması hedeflenen bu iş birliğinin ilk adımı olarak 2 Ağustos 2017 tarihinde çok sayıda emlakçının katılımıyla Conrad Otel’de bir toplantı düzenlendi. Toplantının açılış konuşmasını yapan LEAD Consulting Group CEO’su ve Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur konuyla ilgili olarak;Amerika’da uzun yıllardır emlak danışmanlığı yapıyorum. Gayrimenkul sektöründe iki ülke çalışanlarımızın know-how gücünü bir araya getireceğimiz bu iş birliği ile hem daha sinerjik hizmet vermeyi amaçlıyor hem de Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Türkler Florida dahil olmak üzere Amerika’nın pek çok eyaletinden gayrimenkul alıyor zaten, bizim hedefimiz bu satışların Türk Emlakçılar tarafından gerçekleşmesi ile hem ülke ekonomisine geri dönüş sağlamak hem de Türk yatırımcılara doğru ve kendileri için karlı olan yatırımları seçmeleri konusunda destek olmak. Bu güzel iş birliği için Coldwell Banker Ant Türkiye CEO’su Ergün Yenen’e ve CB Boca Raton’dan Canan Jana Özaktay’a ve toplantımıza katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Amerika ve dünyanın en eski brokorage şirketlerinin başında gelen Coldwell Banker Ant Türkiye CEO’su Ergün Yenen ise düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “Coldwell, global bir marka olması sebebiyle dünya ölçeğinde gayrimenkulde tam hizmet veren bir kurumdur. Bizler de CB Boca Raton’dan Canan Jana Özaktay ile beraber ülkemizdeki talep sahipleri ile doğru projeleri buluşturmak amacıyla yola çıktık. Bu vesile ile yine Amerika’da çok başarılı işlere imza LEAD Consulting Group CEO’su ve Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur ile biraraya geldik ve Ocean Resort Conrad projesi ile başlayacak yeni bir iş birliğine adım attık. Coldwell Ant olarak Türkiye ve KKTC’de bulunan 128’i aşkın CB Ofisimiz ve 1350’yi aşkın danışmanımız ile bu iş birliğine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Amacımız nihai talep sahiplerinin vergi, göçmen koşulları ve yatırım kriterleri gibi tüm ihtiyaçlarına bir ekip olarak yardımcı olarak, yatırım kararlarına destek olabilmektir.”

 

Yorumlar kapalı.