Exclusive Homes GÜNDEM Dünya çapında ödüllü LUX* Bodrum Resort & Residences’tan bayram kampanyası

Dünya çapında ödüllü LUX* Bodrum Resort & Residences’tan bayram kampanyası

Bayrama özel ‘4 kal 3 öde’ kampanyası

Dünya çapında ödüllü LUX* Bodrum Resort & Residences, Kurban Bayramı’nı LUX* ayrıcalığıyla geçirmeniz için yepyeni bir kampanya başlattı. Ege Denizi’nin masmavi suları ile kaplı yarımadasında her cephesinden panoramik deniz manzarasına sahip LUX* Bodrum Resort & Residences, 2 kişilik konaklamalar için ‘4 kal 3 öde’ fırsatı sunuyor.

Dünya çapında ödüllü resort işletmeciliği

Dünyanın en iyi resort işletmecisi seçilen LUX*ın Türkiye’deki ve Avrupa’daki ilk ve tek tesisi olan LUX* Bodrum Resort & Residences’ın ‘Bayram Kampanyası’nda, LUX* Bodrum misafirleri 4 günlük konaklama için 3 gün ücreti ödeyecek. LUX* Bodrum misafirleri bayram kampanyasının geçerli olduğu tarihlerde, kaldıkları sürenin bir gün eksiği oranında ücret ödeyecek.Kampanya 25 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak.

LUX* Bodrum Resort & Residences’ın bayram kampanyasıeğlenceli aktiviteler, gurme ikramlar ve DJ performansları ile bayram tatilinizi şölene dönüştürecek.  LUX* Bodrum Resort & Residences, misafirlerine havalimanı transferi, La Stella Restaurant’ta gurme kahvaltı, Beach Rouge’da günbatımı kokteyli, özel ikramlar, ‘beach partileri’ ve DJ performanslarıyla bayramda unutulmaz bir tatil yaşatacak.sözü veriyor.

 

Yorumlar kapalı.