Exclusive Homes GÜNDEM Konut teslimleri Eylül’de başlayan Daire Kartal’da ödemeler Ocak’ta!

Konut teslimleri Eylül’de başlayan Daire Kartal’da ödemeler Ocak’ta!

 Şimdi otur sonra ödemeye başla

Bodur Gayrimenkul güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni cazibe merkezi Kartal’da hayat bulan Daire Kartal projesinde konut teslimleri Eylül ayında başlıyor. Üstelik konutların peşinat ödemeleri ise 2018 yılının Ocak ayında yapılıyor. Daire Kartal’da peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkanı da sağlanıyor.

Kale Grubu Daire Kartal’ın destekçisi

Bodur Gayrimenkul, Daire Kartal projesinde Kale Grubu’nun yapı ürünleri sektöründeki 60 yıllık birikimini gayrimenkul sektörüne taşıyor. Kartal’da yükselen prestijli projede, Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri kullanılıyor. Metro istasyonuna yakınlığıyla da değer kazanan Daire Kartal, modern mimarisi, hayatı kolaylaştıran olanakları ve Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam yaratıyor.

Mimarisinden dekorasyon ve tasarımına kadar her bir detayı kendine has olan, kaliteli ve sürdürülebilir bir proje olarak bulunduğu bölgenin değerini yükselten Daire Kartal,  avantajlı ödeme koşulları sayesinde hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal bir yaşam alternatifi sunuyor.

Yorumlar kapalı.