Exclusive Homes GÜNDEM Daire Kartal hem ev, hem de araba sahibi yapıyor

Daire Kartal hem ev, hem de araba sahibi yapıyor

Daire Kartal hem ev hem araba sahibi yapıyor. Kale Grubu’nun yapı ürünleri sektöründe 60 yıllık birikimini gayrimenkul sektörüne taşıyan Bodur Gayrimenkul tarafından Anadolu Yakası’nın gözde lokasyonlarından Kartal’da hayata geçirilen Daire Kartal projesi yeni kampanyalarla konut sahibi olmak isteyenlere çok özel fırsatlar sunuyor.

Bodur Gayrimenkul’ün sınırlı sayıda kalan son daireleri için başlattığı cazip teslimat kampanyası “Aracını peşinat yap, hem aracını hem evini yenile” fikri ile hayata geçiyor. Kampanyaya göre; Daire Kartal’da 1+1 konutları tercih edenlere özel, sıfır kilometre Nissan’ın SUV modeli Qashqai, 2+1 konutları tercih edenler için ise Mercedes’in CLA modelini bir yıllık kiralama ayrıcalığı ile hediye ediyor. 299 bin TL’den başlayan fiyat avantajları sunan Daire Kartal projesinde 60 ay vadeli satın alımlarda ise yüzde 0 faiz avantajları bulunuyor.

Konforlu yaşam alanları

Metro istasyonuna yakınlığıyla da değer kazanan ‘Daire Kartal’, özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı, Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile ayrıcalık yaratıyor. Mimarisinden dekorasyon ve tasarımına kadar her detayına özen gösterilen, kaliteli, sürdürülebilir ve niş bir proje olarak bölgeye değer katan ‘Daire Kartal’, çok avantajlı ödeme koşullarından dolayı hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor. Yüksek tavanları ve son derece şık, kullanışlı balkonları ile dikkat çeken daireler; konforlu, geniş ve ferah bir yaşam alanı sağlıyor. Projede yer alan daireler, ilk evini almak isteyenler için cazip olduğu kadar, konforlu yaşam alanları ile çekirdek aileler için de ideal seçenekler sunuyor.

 

Yorumlar kapalı.