Exclusive Homes GÜNDEM CNR Emlak Ankara Fuarı Başkent’in prestlijli projelerini ağırlayacak

CNR Emlak Ankara Fuarı Başkent’in prestlijli projelerini ağırlayacak

7-10 Eylül arasında düzenlenecek

Gayrimenkul sektörünün Türkiye’deki ilk ve tek uluslararası fuarı CNR Emlak İstanbul, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ’nin desteğiyle, ilk kez 7-10 Eylül tarihlerinde CNR Emlak Ankara Fuarı olarak ATO Congresium’da düzenlenecek. CNR Emlak Ankara Fuarı Başkent’in prestijli projelerini ağırlayacak. Ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı haline gelecek fuar, CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilecek.

Fuarda, Göksu Yenikapı, Vizyon Ankara Tower, Yeni Peçenek, Nevaşehir, 1800 konut, Nexus Tower, Vadi Ankara, Kale Ofis ve Kale Beytepe, Apistgate, Hüma Kule, Etlik Şelale Park Sitesi, Yemenoğlu Sancak Kule gibi Ankara’nın çehresini değiştiren projeler sergilenecek.  Fuarda yer alacak ticari projeler ise şöyle: Gölbaşı, Polatlı, Eryaman, Polatlı, Etimesgut, Kahramankazan Projeleri, Yeşilova, Yenikent.

Kentsel dönüşüm projeleri de fuarda ele alınacak

Bursa’nın gözde belediyeleri olan Osmangazi ve Yıldırım belediyelerinin kentsel dönüşüm projelerinin de sergileneceği fuarda, Ankara’daki kentsel dönüşüm projeleri de tüm detayları ile masaya yatırılacak. Katılımcı firmaların projelerini en etkili şekilde tanıtmalarına ve iş hacimlerini artırmalarını sağlayacak fuarda, Kuzey Afrika, Rusya, Gürcistan, Ukrayna, Balkan ve Körfez ülkelerinden özel davetli olarak gelen yabancı yatırımcılar ağırlanacak.

 

Yorumlar kapalı.