Exclusive Homes GÜNDEM Çayyolu Ankara’nın yeni yatırım merkezi olacak

Çayyolu Ankara’nın yeni yatırım merkezi olacak

Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tabak, Ankara’nın gelişmeye devam ettiğini ve merkez kavramının artık  değiştiğini “Yaşamkent, Çayyolu ve Temelli istikametine doğru ilerleyen yapılaşma, ilerleyen dönemde Başkentlilerin şehir kavramını şekillendirecek” sözleriyle ifade etti.

Ankara’nın gelişen ulaşım ağının, konut seçiminde ve bölge tercihinde etkili olduğunu vurgulayan Önder Tabak konuyla ilgili olarak; “Ulaşım ağının gelişmesi ile birlikte, Başkentliler hayallerindeki konutlara erişme şansına da sahip oldu. Çayyolu istikametine doğru ilerleyen yapılaşma ve lüks konut projeleri şehrin geleceğinin nasıl ilerlediğinin bir göstergesi. Ankaralılar şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzak, lüks ve güvenlikli bir sitede yaşamak istiyor ve bu talepleri doğrultusunda Çayyolu, Temelli ve Yaşamkent gibi yeni yerleşim bölgelerinde gayrimenkul yapımı büyük bir hız kazanmış durumda” dedi.

Çayyolu hem oturum hem yatırım amaçlı ideal bölge

Tabak, Çayyolu’nun Ankara’nın en nezih bölgelerinden biri olduğunu belirterek, her türlü sosyal donatıyı içinde :bulunduran bölgenin gün geçtikçe daha fazla değerleneceğini de şu ifadelerle dile getirdi: “Ankara’nın gelişen bölgelerinden Çayyolu, hızla değer kazanan ve gelişen bir lokasyon. Eşsiz konumu ve yaşam kalitesiyle hem oturum hem de yatırımcıların gözdesi diyebilirim. Önemli olan doğru projeyi, doğru yerde hayata geçirebilmek. Özellikle Çayyolu büyük bir değişim içerisine girdi. Bu “dış şehre” ulaşan metro, merkez ile bağlantısını daimi kılarken, imara açılan cazip arsalar da yatırımcıların dikkatini özellikle bu bölgeye yoğunlaştırmalarına imkan sağladı. Okul ve iş hayatını rahat ve huzurlu yaşamla birleştiren Çayyolu geleceğin Ankara’sını temsil edecek gibi duruyor.”

Yorumlar kapalı.