Exclusive Homes GÜNDEM Nivo Hayat tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek

Nivo Hayat tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı nitelikli projelerle öne çıkan Cathay Group, yatırımcıların Nivo projeleriyle ilgili tüm taleplerine en iyi hizmeti verebilmek adına Nivo Hayat‘ı hayata geçiriyor. Yatırımcıların kiralama, satış gibi ticari faaliyetlerinin yanı sıra sosyal hizmetlerinin yönetiminin de sağlanması amacıyla kurulacak Nivo Hayat, aynı zamanda Nivo projeleri yatırımcılarının hayatlarını kolaylaştıran güvenilir bir yardım desteği olacak.

Nivo İstanbul

Nivo Hayat ile Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy’ projelerinin hayat kaliteleri yükselecek. Bu ayrıcalıklı hizmet sayesinde Nivo sakinleri,  proje kapsamındaki sosyal alanlardan kesintisiz yararlanarak tüm konsiyerj hizmetlerinden faydalanabilecek. Bu üstün özellik ile Nivo rezidans dairelerinde 7-24 kesintisiz otel konforunda hizmet sağlanarak 5 yıldızlı sosyal alanlar tasarlanacak.

Nivo Ataköy

Nivo Hayat ile otel konforunda hizmet

Nivo projelerinde sosyal alanlara ayrıca önem verilirken özellikle Nivo İstanbul projesinde yer alacak ortak alan karmasına özel temalar oluşturulacak. Nivo sakinlerine SPA, sauna, buhar odası, fitness, yüzme havuzu gibi sosyal alan hizmetleri ile beraber standardın dışında tematik alanlar yaratılıp Nivo İstanbul projesinde yer alan toplam 6 bloğun ayrı ayrı alanlarına sinema, hobi, müzik, resim, yemek, toplantı gibi birçok farklı kategoride odalar konumlandırılacak.

 

Yorumlar kapalı.