Exclusive Homes GÜNDEM Beylikdüzü Avrupa Yakası’nın yıldızı parlayan bölgesi oldu

Beylikdüzü Avrupa Yakası’nın yıldızı parlayan bölgesi oldu

Ünlülerin emlak yatırım danışmanlığını yapan Semerkant GYO A.Ş‘nin Yönetim Kurulu Başkanı Enes Su, Avrupa Yakası’nın yıldızı parlayan bölgesi Beylikdüzü ile ilgili yatırımcılara bilgiler verdi.

Her bütçeye uygun ev var

Yapılan araştırmalar sonucu, Beylikdüzü’nde son 4 yılda geniş yaşam alanları ve sosyal imkanlara sahip nitelikli ve markalı konut projelerinin hızla arttığı belirlendi. İnşa edilen sitelerde park, güvenlik, açık kapalı havuzlar, çocuk bahçeleri ve otoparklar yer alıyor. Bunların neredeyse tamamına yakını da büyük AVM’lerin çevresinde konumlandırılmış durumda.

İlçede her gelir grubu için evler ve sosyal imkanlar bulunuyor. Bölgede ultra lüks villalardan sosyal olanaklara sahip nitelikli ucuz konutlara kadar farklı gelir gruplarına hitap eden birçok proje var.

Beylikdüzü ulaşım konusunda avantajlı bölge

“Bölgeye ulaşım, metrobüs hattının bu kısma kadar uzatılmasıyla rahatladı” diyen yatırım uzmanı Enes Su, ”Avcılar-Beylikdüzü metrobüs projesinin açılması ile birlikte bölgede fiyat artışı hızla ivme kazandı. Büyümenin en büyük nedenlerinden birisi de şüphesiz metrobüs ulaşımı. Bu bölge her alanda yatırımcısına bir yılda %30 oranında kar sağlıyor.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar kapalı.