Exclusive Homes GÜNDEM Babacan Premium ikinci etap için ön talep zamanı

Babacan Premium ikinci etap için ön talep zamanı

Babacan Premium ikinci etap için lansman öncesi uygun fırsatlar

 

Yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından yakın takibe alınan Babacan Premium’da ikinci etap satışları için ön talep toplanmaya başlandı. Babacan Holding, hem yatırım hem de oturum amaçlı konut alacaklar için lansman öncesinde kısa bir süreliğine kaçırılmayacak fiyat avantajı sunuyor. Babacan Premium’da lansman öncesinde firma bünyesinde 40 ay 0 faiz ile ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Babacan Premium projesine hem yerli hem de yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiğini belirten Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, bu ilgiden dolayı projenin ikinci etabını hayata geçirmeye karar verdiklerini şu ifadelerle açıkladı: “Beylikdüzü E-5 üzerinde bölgenin en prestijli ve en uygun konut projesi olarak hayata geçirdiğimiz Babacan Premium projemizin ikinci etabı için ön talep toplamaya başladık. Babacan Premium ikinci etap ile tatil köyü konforunda bir yaşam fırsatı sunmaya devam ediyoruz. Bulunduğu lokasyon itibariyle yerli yatırımcıların yanı sıra yabancı yatırımcılarında dikkatini çekiyor. Projemiz Arap yatırımcılardan sonra şimdi de Japon yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Lansman öncesinde kısa bir süreliğine sunmuş olduğumuz fiyat ve ödeme avantajlarından yararlanmak isteyenlerin bu fırsatı kaçırmamaları gerekir.”

292 bin TL’den başlayan fiyatlarla

Beylikdüzü E-5 üzerinde hayata geçirilen Babacan Premium; residence, tower, terrace ve home office’den oluşuyor. 28 bin 620 metrekare alan üzerinde yükselen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Toplam 1009 konuttan oluşan projenin 2. etabında ise, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan 117 konut yer alıyor. Mart 2019’da teslim edilmesi planlanan Babacan Premium’un ikinci etabında fiyatlar 292 bin TL’den başlıyor.

Yorumlar kapalı.