Exclusive Homes GÜNDEM Babacan Holding dört projesi için bayram kampanyası gerçekleştiriyor

Babacan Holding dört projesi için bayram kampanyası gerçekleştiriyor

Kurban Bayramı’na özel ödeme kolaylığı

İnşaat sektörüne kazandırdığı kaliteli ve lüks ve güvenilir projelerle ön plana çıkan Babacan Holding, konut almayı düşünenler için dört projesine özel olarak Kurban Bayramı kampanyası başlattı. Kurban Bayramı tatili boyunca ‘Babacan Port Royal’, ‘Babacan Premium’, ‘Babacan Palace’ ve ‘Prime Suites’ten konut sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylıkları sunuluyor. Satış ofisleri ise bayramın üçüncü gününden itibaren hizmet vermeye devam edecek.

269 bin TL’den başlayan fiyatlarla

Toplam 5 blok, 814 daire ve 37 adet ticari üniteden meydana gelen Babacan Port Royal‘de 37 ile 212 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Teslimlerin 2019 yılının Mayıs ayında gerçekleştirilmesi planlanan projeden ev sahibi olmak isteyenleri 40 ay sıfır faiz ya da yüzde 17 net indirim fırsatı bekliyor. Dairelerin fiyatları ise 269 bin TL’den başlıyor.

Babacan Port Royal

2.etap için ön talep devam ediyor

Beylikdüzü E-5 Üzerinde yükselen Babacan Premium projesinin 2. etabı için ön talep toplanmaya devam ediliyor. Residence, tower, terrace ve home office’den oluşan toplam 1009 konuttun yer aldığı projenin 2. etabında 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan 117 konut bulunuyor. Lansman öncesinde ödeme ve fiyat avantajıyla ön talep toplanmaya devam edilen Babacan Premium’da fiyatlar 292 bin TL’den başlıyor. Proje yatırımcılara firma bünyesinde 40 ay 0 faiz ile konut sahibi olmak imkanı sağlıyor.

Babacan Premium

Peşinatsız aylık 1.950 TL taksit imkanı

Hemen teslim imkanı sunulan Beylikdüzünün prestijli projesi Babacan Palace’ta toplam 248 adet stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı süit daireler yer alıyor. Osmanlı ve İngiliz mimarisinin görkemi ve tarihi dokusunun modern mimari anlayışıyla bütünleştiği projeden peşinatsız aylık 1.950 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor. Konut almak isteyenler istedikleri bankadan kredi kullanabiliyor.

Babacan Palace
Prime Suites

Eşyalı daireniz olsun

Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Prime Suites giriş ve 18 kat olarak tek blok şeklinde 4 bin 500 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Hemen teslim fırsatı sunulan ve eşyalı olarak teslim edilen projede toplam 142 daire bulunuyor. Benzersiz bir yatırım konseptine sahip olan projede, yatırımcılar dairesini otel yönetimine devrederek yüksek kira getirisi de elde edebiliyor.

 

 

Yorumlar kapalı.