Exclusive Homes GÜNDEM Midtown Selenium by Deyaar Dubai’nin ışığı olacak

Midtown Selenium by Deyaar Dubai’nin ışığı olacak

Midtown Selenium by Deyaar yurt dışında yaşamak için ideal seçenek

Aşçıoğlu ve Deyaar güvencesiyle Dubai City’de hayata geçirilen Midtown Selenium by Deyaar geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip daireleriyle yurt dışında yaşama hayali kuranlara alternatif bir seçenek yaratıyor.

Aşçıoğlu ve Deyaar iş birliğiyle ortaya çıkan Selenium markasının yurtdışına taşınan ikinci etabı Midtown Selenium by Deyaar, Dünya’nın ilk Türk markalı konut projesi olma özelliğiyle Dubai City’nin sembol projesi olma yolunda ilerliyor. Yüzde 25’inin satıldığı Midtown Selenium by Deyaar, Midtown Projesi’nin ikinci etabı olan Dania District etabı dahilinde inşa ediliyor. Dubai Production City’de toplam 817 milyon dolar yatırım değeriyle yükselen proje Dubai’nin yeni kesişim noktasında yer aldığı için “Midtown” olarak anılıyor. Dubai Production City içerisinde bulunan büyük havuzları, yeşil dinlenme alanları ve parklarla dikkat çekiyor. Midtown projesi Dünya’nın en büyük golf tesisinin hemen yanı başında bulunmasından dolayı“Yeşil Koridor” olarak adlandırılıyor.

Balkonlu ve geniş 1+1 daireler

Midtown Projesi U+A Architects tarafından tasarlanıyor ve510 bin metrekare alan üzerinde 2 bin 400 konut olarak inşa ediliyor. Projenin ikinci etabı olarak adlandırılan Dania District’te ise 579 daire bulunuyor. Midtown Selenium by Deyaar’da yer alan balkonlu, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 daireler çekirdek aileler ya da yalnız yaşayanlar tarafından öncelikli tercih sebebi oluyor. Projede brüt metrekare satış fiyatları 2 bin 500 dolardan, daire fiyatları ise 209 bin dolardan başlıyor. Projenin 2019 yılının Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Midtown Selenium by Deyaar projesinde yatırımcılara özel bir ödeme planı oluşturuluyor. Bu ödeme planına göre yatırımcılar teslimata kadar daire bedelinin sadece yüzde 30’unu ödüyor. Ödeme miktarı yüzde 30’a ulaştığında yatırımcıya satış ve devir hakkı veriliyor. Geriye kalan yüzde 70’lik bakiye ise daire tesliminde ödeniyor. Ayrıca yüzde 70’lik ödeme için çok cazip oranlarda kredi kullanma imkanı da sağlanıyor.

Dünyanın en büyük golf tesisi yanı başınızda

Midtown Selenium by Deyaar projesinin sakinlerine sunduğu olanaklar arasında; tenis kortu, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, jogging alanı, tırmanma duvarları, dinlenme ve park alanları, mağaza ve yeme içme alanları bulunuyor. Projeye dahil olmak isteyenler hemen yanı başlarında yer alan, dünyanın en büyük golf tesisi Jumeirah Golf Estates’ten de yararlanma hakkına sahip olabilecekler.

Metroya da yakın havalimanına da

Midtown Selenium by Deyaar, Dubai’nin Metro sisteminde planlanan genişleme çerçevesinde güzergâha yakın konumuyla yatırımcılara şehirde ulaşım kolaylığı sağlıyor. Aynı zamanda proje, Dubai Expo 2020 ve Dünya’nın en büyük yeni havalimanı Şeyh Maktum Havalimanı’na da yakın bir konumda yükseliyor.

Yorumlar kapalı.