Exclusive Homes GÜNDEM Arkiteam Mimarlık iç mimaride kuralları yeniden yazıyor

Arkiteam Mimarlık iç mimaride kuralları yeniden yazıyor

Genç ve dinamik kadrosuyla  Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Arkiteam Mimarlık, iç mimarlık alanının kurallarını yeniden yazıyor. Bugüne dek onlarca başarılı projeye imzasını atan ve markalı konut üreticilerinin iç mimari çözümlerinde öncelikli tercihleri arasında yer alan Arkiteam Mimarlık, sektördeki faaliyetlerini her geçen yıl artırarak mimarlık alanında lider isim olmayı hedefliyor. Arkiteam Mimarlık, Emlak Konut GYO güvencesinde projeler geliştiren Cihan İnşaat, Sıtar İnşaat, Baş Yapı ve Torkam İnşaat gibi firmaların yanı sıra Artaş İnşaat – Avrupa Konutları ve İhlas Yapı gibi gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarına iç mimari tasarımlarıyla özgün çözümler sunuyor.

Başarı kaçınılmaz

Genç ve dinamik mimari kadrosuyla başta satış ofisi ve örnek daire çözümleri olmak üzere iç mimari alanında özgün projeler üreten ve çalışmalarının her aşamasında işverenini takımının bir parçası haline getirmeyi benimseyen Arkiteam Mimarlık, özgün ve modern tasarımlarıyla kısa sürede kendi alanında fark yarattı. Özgün tasarımları ve her projeye özel geliştirdiği konsept çözümlerle konut üreticilerinin yanı sıra tüketici nezdinde de büyük beğeni toplayan Arkiteam Mimarlık, uluslararası arenada başarısını ödülle taçlandırdı. Konya’da hayata geçirdiği Tema Şehir satış ofisiyle, İtalya’da düzenlenen dünyanın en saygın tasarım ödüllerinden A Design Award’ı kazanan Arkiteam Mimarlık’ın genç mimar ekibi, önümüzdeki yıllarda Türkiye’ye yeni ödüller kazandırmayı hedefliyor.

Tüketicinin istediğini görmek önemli

Arkiteam Mimarlık Kurucu Ortağı Seda Dündar, projeleri ve satış ofislerini tasarlarken dikkat ettikleri noktaları şu sözlerle belirtti: Yeni tasarım trendlerini sürekli takip ediyoruz. Günümüzde değişen konut konseptlerine paralel olarak tüketicilerin de talepleri çeşitlilik gösteriyor. Doğru lokasyonda, doğru daire seçeneklerini, doğru tüketici kitleye sunmak için önce tüketicinin neler istediğini öngörmek gerekiyor. Bu anlamda genç ekibimizle mimari çözümler sunmanın ötesinde güçlü bir pazar araştırması da yapıyoruz. Satış ofisi tasarımımızı belirlenen kitleye hitap edecek ve projenin konseptiyle bağdaşacak bir çizgide tasarlıyoruz. Bu noktada projenin konumu itibariyle sunduğu daireleri de en doğru şekilde çözümlemek ve yaşanabilir kılma amacıyla özgün iç mimari çözümleri oluşturuyoruz.”

Referans kuvvetli

Arkiteam Mimarlık tarafından gerçekleştirilen projelerden bazıları şunlar; Avrupa Konutları Yamanevler satış ofisi ve örnek daire tasarımları, Avrupark Hayat örnek daireler, Ebruli Ispartakule satış ofisi ve örnek daire tasarımları, Vadistanbul örnek daire tasarımları, Bizim Evler Güzelce Satış Ofisi ve Örnek Daire Tasarımları, Karat 34 Satış Ofisi, Örnek Daire ve Lobi Tasarımları, Avrupa Konutları Atakent 4 Örnek Daire Tasarımı, Tema Şehir Satış Ofisi , Örnek Daire, Lobi ve Sosyal Tesis Tasarımları, Sofa Loca Örnek Daire ve Lobi Tasarımları

Ebruli Ispartakule 4+1 Örnek Daire Çocuk Odası
Yorumlar kapalı.