Exclusive Homes GÜNDEM Sinpaş Altınoran En Başarılı Temalı Konut Projesi Ödülünün Sahibi Oldu

Sinpaş Altınoran En Başarılı Temalı Konut Projesi Ödülünün Sahibi Oldu

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Sinpaş güvencesiyle hayata geçirilen Sinpaş Altınoran içerisinde yer alan sosyal donatı alanlarıyla, Türkiye’nin eğlence ve rekreasyon sektörünün ilk yarışması Shining Star Awards’da ‘En Başarılı Temalı Konut Projesi’ ödülünü almaya hak kazandı.

Ankara’nın en büyük temalı yaşam projesi

Bu yıl 5. si düzenlenen “Shining Star Awards”, sosyal alanlara yönelik eğlence, etkinlik ve rekreasyon alanlarına nitelikli ürün ve hizmetler sunarak toplumsal, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda daha fazla değer yaratmasına katkı sağlamak amacıyla düzenleniyor. “Shining Star Awards 2018’ yarışmasında En Başarılı Temalı Konut Projesi’ ödülüne Sinpaş’ın Ankara’da bulunan temalı en büyük yaşam projesi Altınoran layık görüldü. Yarışmada Altınoran’ın bir konut projesi olması dışında, içinde yer alan zengin sosyal donatıları ve eğlence mekanları değerlendirildi.

Ödül almak üzere geceye katılan Proje Tasarım ve Koordinasyon Müdürü Zaik Ak şunları söyledi: “Sinpaş’ın Ankara’da hayata geçirdiği Altınoran projesi En Başarılı Temalı Konut Projesi ödülüne layık görüldü. Bugün bu ödülün Altınoran projesi içinde yer alan zengin sosyal donatılar ve eğlence mekanları değerlendirilerek verilmesi Sinpaş’ın işini ilklerle başarılı bir şekilde buluşturduğunun kanıtı niteliğinde.”

Yorumlar kapalı.