Exclusive Homes EXCLUSIVE HOMES Nidapark Ayyıldız az katlı, çok kârlı

Nidapark Ayyıldız az katlı, çok kârlı

Tahincioğlu güvencesiyle Avrupa Yakası’nın gözde lokasyonlarından Kağıthane’de hayat bulan Nidapark Ayyıldız projesinde ön talep zamanı! Gayrimenkul sektöründe ayrıcalıklı ve nitelikli projeler geliştiren Tahincioğlu’nun, İstanbul’un yeni yıldızı Kâğıthane’nin merkezinde inşa ettiği Nidapark Ayyıldız projesinde satışlar başladı. Öncü marka, yüzde 5 peşinat ve 60 ay vade farksız ödeme seçeneğiyle satışa sunulan Nidapark Ayyıldız’da, peşinattan 6 ay sonra yüzde 5, 12 ay sonra yüzde 10 ara ödeme avantajlarıyla ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Avrupa Yakası’nın önemli merkezlerine komşu olan Kağıthane’de, Şişli Beşiktaş Beyoğlu ve Eyüp’e komşu olan Nidapark Ayyıldız projesi, modern mimarisi, ferah yerleşimi, benzersiz konumu, yüksek kalitesiyle bölgenin en prestijli projesi olarak dikkat çekiyor. Yatay mimarisiyle ön plana çıkan Nidapark Ayyıldız, hem ilk bakışta fark ediliyor hem de bölge içinde önemli bir fark yaratıyor. 1+1, 2+1, 2.5+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunan projede, toplam 95 adet konutun yanı sıra 10 dükkan bulunuyor.

 Çatı katında havuz keyfi 

Atria iş birliği ile geliştirilmiş olan Nidapark Ayyıldız projesinin en üst katında  yer alan şehir manzaralı açık havuz, size büyük bir ayrıcalık sunuyor ve bölge standartlarının üstünde bir lüks anlayışının da örneğini veriyor. Şehir manzaralı havuzuyla, teras kullanımını projede ev sahibi olan herkese açan  Nidapark Ayyıldız, projenin  sosyal alan  tanımını da oldukça genişletmiş oluyor. Çatı katındaki yüzme havuzunun yanı sıra projede, fitness, soyunma ve sauna alanları, zemin katta kış bahçesi ayrıca bir iç avlu, süs havuzu ve terasta oturma alanları da yer alıyor. Nidapark Ayyıldız’ın giriş katında, mağaza ve dükkânlardan oluşan 10 ticari üniteye yer verebilecek kapasiteye sahip olması ise, günlük ihtiyaçları bir asansör kadar yakınınıza getiriyor.

Kağıthane’nin yeni gözdesi

Avrupa Yakası’nın önemli merkezlerine komşu olan Kâğıthane’de yer alan Nidapark Ayyıldız’ın bölge içindeki ideal konumu ve Cendere Caddesi üzerindeki yerleşimi, Kâğıthane’nin  dışına çıkmadan karşılayabileceğiniz tüm ihtiyaçlarınız için büyük kolaylık sağlıyor. Alternatifli kara yolu bağlantılarının yanı sıra hayata geçmesi planlanan Kabataş – Mahmutbey metro hattıyla İstanbul’un her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor.  LEED Gold Sertifika adayı olan Nidapark Ayyıldız’da inşaat çalışmaları devam ediyor.

Yorumlar kapalı.