Exclusive Homes EXCLUSIVE HOMES Patronlar ve Projeleri GOP Plevne yatırımcıları havalara uçuracak

GOP Plevne yatırımcıları havalara uçuracak

By Oktayöz İnşaat A.Ş – Reyhan İnşaat – Bahaş Holding ortaklığı ile Gaziosmanpaşa’da yükselen GOP Plevne, hem ulaşım ağlarına olan yakınlığı hem de 3. Havalimanına 15 dakikada yer alan konumuyla zamansızca istediğiniz yere seyahat etmenize olanak sağlıyor.  İstanbul’da kentsel dönüşüm hareketliliği hızla devam ederken, bölgelerde yaşanan değişimler hem sosyo-kültürel yapıyı hem de yeni merkezi alanları belirlemede etkili oluyor. Gaziosmanpaşa’da gerçekleşen kentsel dönüşüm çalışmaları, bölgenin dönüşümünde de büyük rol oynuyor. Özellikle beyaz yakalı çalışanlar tarafından yoğunlukla tercih edilen bu bölgede, By Oktayöz İnşaat A.Ş – Reyhan İnşaat – Bahaş Holding ortaklığı ile hayata geçirilen GOP Plevne, gün geçtikçe yükselen bir bölgede konumlanışıyla ve ulaşım ağlarına olan yakınlığıyla yatırımcılara kazandırmaya devam ediyor.

Sosyal yaşama bir adım

Avrupa Yakası’nın hızla değer kazanan lokasyonlarından Gaziosmanpaşa’da inşa edilen GOP Plevne toplam 3 etaptan meydana geliyor. Projenin 1. etabında 400 daire ve 83 adet ticari alan yer alıyor.  GOP Plevne projesi, her aile tipine hitap edecek şekilde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire alternatifleriyle tasarlanıyor. Projede dairelerin büyüklükleri 67 ile 204 metrekare arasında değişiyor. İçerisinde bir alışveriş merkezi barındıran projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanakları arasında ise; fitness salonu, sauna, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, kafe, otopark ve güvenlik hizmetleri bulunuyor. 1700 metrekarelik peyzaj alanı ve 1200 metrekarelik sosyal tesisiyle yaşam alanlarınıza nefes aldıran GOP Plevne’nin 2019 yılının Haziran ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Metro bağlantısına sahip

GOP Plevne projesi içerisinde yer alan ve 2018 yılının sonlarında açılması planlanan Kabataş-Beşiktaş-Mahmutbey-Havalimanı metro bağlantısı sakinlere şehrin her noktasına kolayca ulaşma imkanı tanıyor. TEM Otoyolu’na komşu olan projeden E-5 Karayolu’na ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 7 dakikada, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 10 dakikada, 3. Havalimanı’na ise 15 dakikada ulaşım mümkün.

Gaziosmanpaşa eski dinamizmine kavuşuyor

Gaziosmanpaşa, yeni yapılan nitelikli konut projeleriyle İstanbul’un yükselen bölgelerinden biri olma yolunda ilerlerken, tersine göç hareketinin bölge için önemini vurgulayan By Oktayöz İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Öz,“Gaziosmanpaşa, kentsel dönüşüm hareketliliği ile eski dinamizmine tekrar kavuşuyor. Yapılan araştırmalara göre, kalitesiz yapılardan dolayı bölgeyi geçmişte terk eden ilçe sakinleri tersine göç hareketi başlatarak bölgeye geri dönüş yapıyor. Özellikle beyaz yaka çalışanları ilçedeki kentsel dönüşüm projelerine yönelik taleplerinin arttığını görüyoruz. GOP Plevne’den daire satın alan yatırımcılarımız için de aynı şeyi söylemek mümkün. Hedefimiz, GOP Plevne ile Gaziosmanpaşa’yı cazibe merkezi haline getirmek. Böylece sadece kentsel değil sosyo-kültürel ölçekte de değişim yaratmış olacağız” dedi.

 

 

 

Yorumlar kapalı.