Exclusive Homes EXCLUSIVE HOMES Luxera Bahçelievler ile mutluluk lüks değil

Luxera Bahçelievler ile mutluluk lüks değil

Luxera Gayrimenkul, İstanbul’un yeni cazibe merkezi Bahçelievler’de hayata geçirdiği Luxera Bahçelievler projesinde ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz fırsatlar sunuyor. Konut sektöründe geliştirdiği Luxera markalı projelerle ön plana çıkan Luxera Gayrimenkul, Avrupa Yakası’nın git gide değeri yükselen lokasyonlarından Bahçelievler’de hayata geçirdiği Luxera Bahçelievler projesinde ulaşılabilir fiyatlar ve esnek ödeme seçenekleriyle yatırımcılara kârlı bir yatırım alternatifi sunuyor. Modern ve huzurlu bir evde yaşamak isteyenlerin yanı sıra yatırım yapmak isteyenlerin de tercihi olan Luxera Bahçelievler; metro hattının yanı başındaki konumuyla değerini her geçen gün arttırıyor.  Maksimum kullanılabilir alanlar sunacak şekilde geliştirilen proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle toplam 100 konuttan meydana geliyor. Projede konutların büyüklükleri 72 ile 142 metrekare arasında değişiyor. Konutların yanı sıra proje içerisinde barındırdığı 4 bin metrekare ticari alanla da bölgenin örnek projesi olmayı hedefliyor.

Alternatif ödeme seçenekleri

Metro hattının yanı başındaki konumuyla yatırımcılarına yüksek prim vadeden proje, yatırımcılara peşinatı teslimde ödeme imkânının yanı sıra şirket bünyesinde vade farksız 60 ay 0 faiz ve 0,49 oranla 120 aya kadar kredilendirme seçenekleri sunuyor. Kişiye özel alternatifli ödeme seçeneklerinin yer aldığı projede; ‘Şimdi al 1 yıl sonra öde’ imkanının yanı sıra peşin ödemelerde yüzde 20 indirim de uygulanıyor. Projede 1+1 konutların fiyatları 484bin TL’den başlıyor.

Şehir yanı başınızda

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan proje, toplu taşıma imkanlarının yer aldığı İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5’e, Basın Ekspres Yolu’na, Sağlık Kurumları, Eğitim Kurumları ve AVM’lere yakınlığı ile dikkat çekiyor. Ataköy- Halkalı Metrosu’nun en hareketli istasyonlarından birine yürüme mesafesinde yer alan projeden, E-5 Otoyolu, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı’na dakikalar içinde ulaşılabiliyor. Ağustos 2019’da teslimlerinin yapılacağı proje, lokasyonu itibariyle hem yatırımcısına hem de oturumcusuna kazanç vaat ediyor.

Yorumlar kapalı.